Kilkudniowy pobyt w hotelu SPA

Cały rok ciężko pracujesz, dlatego kiedy w końcu doczekasz się upragnionego urlopu, to zasługujesz na to, żeby spędzić go w prawdziwych luksusach. A to zapewni hotel z basenem dolnośląskie, który jest pięknie usytuowany i oferuje szeroką listę zabiegów na twarz oraz ciało. Taki wypoczynek to maksymalny relaks, możliwość całkowego oderwania się od szarej rzeczywistości i skupienia się wyłącznie na przyjemnościach. 

Odkąd pamiętasz urlop spędzałaś nad morzem lub jeziorem, a standard zakwaterowania pozostawał wiele do życzenia? Wobec tego najwyższa pora zmienić tę tradycję i tym razem wybrać wypoczynek w górach, w jednym z najlepszych hoteli SPA w całej Polsce. 

Niezapomniany urlop pełen atrakcji

Urlop nie zawsze musi oznaczać dwa tygodnie wylegiwania się na plaży. Czasami wystarczy kilka dni, żeby w pełni wypocząć i poczuć przypływ energii do dalszego działania. I tak się własne stanie, jeśli zdecydujemy się na pobyt w SPA dr Ireny Eris. Przy dłuższym pozbycie, który wynosi od trzech do pięciu dni i nie obejmuje weekendu, możemy liczyć na jeden nocleg za darmo. Dodatkowo w cenę oferty wliczone są śniadania w formie bufety oraz nielimitowany dostęp do Centrum SPA. W jego skład wchodzą dwa baseny, trzy jacuzzi, studio cardio oraz zespół saun. Z tych atrakcji możemy korzystać od świtu do zmierzchu bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłat. A zatem czysty relaks, któremu można oddawać się nie tylko latem, ale również zimą, kiedy pogoda za oknem nie rozpieszcza. Na wszystkich, którzy wybiorą wypoczynek w górach czeka też darmowy (wliczony w cenę) całodobowo monitorowany parking. A jeśli zapragniesz masażu lub zabiegu na twarz bądź ciało, to jak najbardziej będziesz mógł to pragnienie spełnić. Oferta SPA jest bardzo szeroka i za dodatkową opłatą można skorzystać nawet z zabiegów medycyny estetycznej. 

Warto podkreślić, że hotel z basenem dolnośląskie jest przyjazny rodzinom z dziećmi, dla których przygotowane zostały sale zabaw, plac zabaw oraz udogodnienia między innymi w postaci krzesełka do karmienia.