Zabiegi SPA na twarz i ciało

Jesień to dość ponura pora roku, co potrafi wpłynąć na pogorszenie naszego samopoczucia. Wówczas warto poszukać sposoby, aby w naszym wnętrzu znów pojawiło się słońce i radość. A w tym może pomóc nam wypoczynek w SPA dolnośląskie. Dr Irena Eris przygotowała nawet specjalną ofertę, a mianowicie „Jesień w SPA”. Decydując się na tę opcję, będziemy mogli spędzić trzy dni w luksusowym hotelu, codziennie korzystając z wybranych przez siebie zabiegów, dopasowanych do potrzeb skóry. 

To co jest wyjątkowego w ofercie jesiennej, to brak z góry narzuconych zabiegów. W zamian Gość hotelu każdej doby ma do dyspozycji sto złotych, które może wykorzystać na dowolne zabiegi oraz masaże, jakie wykonywane są w SPA. A wybór jest bardzo duży. 

Zabiegi na różne potrzeby skóry 

Chcąc zadbać o swoje ciało w Instytucie Kosmetycznym, możemy skusić się na profesjonalny manicure, pedicure, zabiegi regenerujące na dłonie lub na stopy. I choć te zabiegi cieszą się dużą popularnością, to prawdziwym hitem są zabiegi antycellulitowe, które mają za zadanie ujędrnić skórę, wygładzić ją i uelastycznić. Jedną z nowości jeśli chodzi o zabiegi na ciało jest Sea&Minerals, który ujędrnia oraz rewitalizuje. A co wiedzie prym wśród zabiegów wykonywanych na twarz? Niezmiennie od lat zarówno panie, jak i panowie chętnie poddają się zabiegom nawilżającym, złuszczającym martwy naskórek oraz oczyszczającym. Jednak na tym nie koniec, ponieważ SPA Dolny Śląsk, to też wszelkiego rodzaju zabiegi odmładzające, wygładzające, liftingujące i rozświetlające. Przykładem jednego z nich jest mezoterapia mikroigłowa, która można wykonać nie tylko na twarz, ale również szyję i dekolt… Wiele kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez makijażu, który dodaje im pewności siebie. Jeżeli należysz do tej grupy pań i masz ochotę oddać się w ręce profesjonalnych makijażystek, to w Instytucie Kosmetycznym możesz zdecydować się na makijaż dzienny bądź okazjonalny. 

Kilkudniowy wyjazd do SPA to świetna propozycja dla pań i panów w każdym wieku. Pakiety zostały przygotowane w taki sposób, aby spełniały wszelkie wymagania par, singlów, paczki znajomych czy rodzin z dziećmi.