Rodziny, pokoleniowy wypoczynek

Każdy kto powitał na świecie swoje maleństwo przyzna, że pomoc rodziców czy teściów w opiece nad dziećmi jest nieoceniona. I dotyczy to nie tylko pierwszych dni czy tygodni życia malucha, kiedy w wielu kwestiach czujemy się jeszcze mocno nieporadni, ale również na późniejszych etapach. Bo często to właśnie dziadkowie zostają z wnukami, kiedy dopadnie ich choroba, albo rodzice chcą wyjść gdzieś tylko we dwoje. I za tą opiekę oraz pomoc o każdej porze dnia i nocy, należy się dziadkom podziękowanie. Luksusowy hotel dolnośląskie czy Mazury to miejsca, w których może wypocząć cała rodzina, relaksując się, korzystając z zabiegów i spędzając ze sobą miło czas. 

Wspólny wyjazd do SPA z dziadkami, dziećmi i wnukami 

Opieka nad dziećmi wymaga cierpliwości, ale też ogromnych pokładów kreatywności i energii. Szczególnie jeśli mowa o kilkulatkach, których wszędzie jest pełno. A jeśli rodzice czują się zmęczeni po całym dniu śledzonym ze swoimi pociechami, to co dopiero mają powiedzieć dziadkowie. Dlatego warto pomyśleć o wyjątkowym prezencie, jakim jest wizyta w SPA. Hotele na Mazurach dr Ireny Eris to nie tylko piękna lokalizacja i mnóstwo idealnych terenów na długie spacery, ale też zabiegi SPA. W ofercie hotelu znajduje się pakiet „Pokolenia”, który dedykowany jest osobom, które są przybyć do Instytutu Kosmetycznego z całą swoją familią. W ramach tej oferty dzieci, które nie ukończyły jeszcze dwunastego roku życia mają darmowy nocleg oraz kolację. Pakiet uprawnia też do piętnastoprocentowych zniżek na wszystkie zabiegi z wyjątkiem tych z zakresu medycyny estetycznej. Poza zabiegami wszyscy Goście hotelu mają dostęp do Centrum SPA, które na Wzgórzu Dylewskim obejmuje dwa baseny, zespół saun, pięć jacuzzi, siłownię oraz studio cardio. 

Pokoleniowy wypoczynek w luksusowym SPA to też świetna opcja dla tych rodzin, które mieszkają od siebie daleko, przez co kontakt dziadków z wnukami jest rzadki. A w SPA można spędzić ze sobą miło i aktywnie czas, nie przejmując się tak przyziemnymi sprawami, jak przyrządzanie posiłków. Tutaj wszystko mamy zapewnione i możemy cieszyć się swoją obecnością.