Pożegnaj zmarszczki

Wszyscy chcieliby być wiecznie młodzi, ale niestety czas płynie nieubłaganie, czego efekty możemy dostrzegać w odbiciu lustrzanym. Pierwsze zmarszczki mimiczne mogą pojawić się już w wieku dwudziestu kilku lat, co nie zawsze potrafimy zaakceptować. Na szczęście dzisiejsze możliwości medycyny estetycznej są ogromne i w kilka chwil możemy pożegnać niechciane kurze łapki, zmarszczki wokół ust czy na czole. W jaki sposób? Za pomocą kwasu hialuronowego lub botoksu. 

Wypoczynek w SPA Beskidy to nie tylko możliwość korzystania z zabiegów nawilżających, oczyszczających czy ujędrniających, ale też wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej. Obecnie bardzo popularne jest poprawianie urody w gabinetach kosmetycznych, a ceny zabiegów są na tyle przystępne, że stać na nie praktycznie każdego. Ich największą zaletą jest to, że pozbywamy się kompleksu i na nowo możemy cieszyć się życiem, w pełni akceptując swoje odbicie w lustrze. A przecież najważniejsze jest to, żeby dobrze czuć się we własnej skórze i w pełni się akceptować. 

Sposoby na pozbycie się zmarszczek

W gabinecie specjalisty od medycyny estetycznej, czyli lekarza dermatologa, który specjalizował się w kierunku specjalistycznych kuracji upiększających, istnieją dwa sposoby na spłycenie zmarszczek, dzięki czemu staną się one mniej widoczne. Pierwszą metodą jest wykorzystanie kwasu hialuronowego. Wstrzykuje się go pod skórę i w ten sposób wypełnia zmarszczki czy bruzdy. Kwas hialuronowy służy również do tego, aby delikatnie powiększyć i wymodelować usta. Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu? Jest to kwestia dość indywidualna, ale najczęściej od sześciu do dwunastu miesięcy. Z kolei decydując się na wygładzenie zmarszczek botoksem, musimy być świadomi tego, że ostateczny efekt będzie widoczny dopiero po upływie około czternastu dni od wstrzyknięcia go w tkankę mimiczną oraz tkankę podskórną. W przypadku botoksu pożądany efekt będzie się utrzymywał nieco krócej niż miałoby to miejsce po kwasie hialuronowym, a mianowicie od czterech do ośmiu miesięcy… Wypoczynek w SPA Beskidy to prawdziwy raj dla ciała oraz umysłu!