Pobyt w SPA z dziećmi

Od dawna marzysz o profesjonalnym masażu i uważasz, że pobyt w SPA jest tym, czego obecnie najbardziej potrzebujesz? I wszystko byłoby łatwe do zorganizowania, gdyby nie to, że kompletnie nie masz z kim zostawić dzieci? Myślisz, że ich obecność w Centrum SPA jest niedopuszczalna? A zatem mamy dla Ciebie wyśmienitą wiadomość, ponieważ dr Irena Eris prowadzi hotel w górach z basenem dla dzieci oraz całym mnóstwem atrakcji, jakie przewidziane są dla dzieci w różnym wieku. Tym samym nie pozostaje Ci już nic innego, jak dokonać rezerwacji online, spakować walizkę swoją, męża i dzieci, a następnie ruszyć w podróż do miejsca, którego zagwarantuje stuprocentowy relaks i maksymalne ładowanie baterii. 

SPA kojarzy się z miejscem, w którym wykonywane są wyłącznie zabiegi dla dorosłych. I trudno się z tym nie zgodzić, ponieważ maluchy nie mogą liczyć na zabiegi ujędrniające, wygładzające czy oczyszczające. Ale za to przygotowane zostały dla nich atrakcje, które są dostosowane do ich wieku. A to oznacza, że kiedy rodzice będą się relaksowali podczas wybranych przez siebie zabiegów i masaży, dzieci będą w tym czasie oddawali się grą i zabawom. Dodatkowo na terenie hotelu jest możliwość wynajęcia opiekunki, która przypilnuje malucha i zadba o to, żeby nie zrobiło sobie krzywdy. 

Atrakcje dla dzieci w SPA 

Hotel w Polanicy Zdrój zadbał o stworzenie kącików zabaw dla dzieci młodszych oraz starszych. Maluchy mają do dyspozycji salę, w której znajduje się niezliczona liczba zabawek oraz pluszaków. Co więcej jest też kącik plastyczny, przy którym maluszki mogą rysować i kolorować. Z kolei starsze pociechy, które są już nastolatkami będą mogły spędzać czas w sali multimedialnej. W jej wnętrzu znajdują się nowoczesne konsole do gier, które zapewnią świetną rozrywkę każdemu dorastającemu młodemu człowiekowi… Hotel w górach dla dzieci to też specjalne dziecięce menu, krzesełko do karmienia w restauracji oraz możliwość wstawienia do pokoju łóżeczka dla dziecka. Nie zapomniano też o atrakcjach na świeżym powietrzu, bowiem na terenie hotelu znajduje się plac zabaw, możliwość wypożyczenia rowerków, a w okresie zimowym również sanek.