Konferencje, spotkania biznesowe i integracje

Organizacja wydarzenia, jakim jest konferencja czy spotkanie integracyjne pracowników, to duże przedsięwzięcie, wymagające długich przygotowań. Począwszy od zadbania o stronę techniczną, dobre nagłośnienie, odpowiednią ilość krzeseł, aż po ustalenie menu. Jednym słowem jest co robić, a praca ta bywa bardzo czasochłonna i stresogenna. Bo przecież na organizatorze spoczywa ciężar tego, żeby wszystko przebiegło perfekcyjnie. Czy można w jakich sposób ułatwić sobie zadanie organizowania konferencji czy integracji? Oczywiście, że tak. Hotel z salą konferencyjną, to najlepsze rozwiązanie, na jakie możemy się zdecydować. Jakie są jego plusy? 

Pomieszczenia znajdujące się w firmie zazwyczaj nie są przystosowane do przyjmowania kilkudziesięciu gości. Co więcej może pojawić się problem z parkingiem. Nie wspominając już o tym, że luksusowy hotel sala konferencyjna to najwyższy standard, co bardzo pozytywnie wpływa na wizerunek firmy. A zatem nasze notowania rosną w oczach zaproszonych gości, będących często ważnymi dla nas kontrahentami, jeżeli zamiast do zwykłego biurowego pomieszczenia, zapraszamy ich do hotelu ze SPA i nowoczesną salą konferencyjną z prawdziwego zdarzenia. 

Sala dopasowana do potrzeb wydarzenia

Na sali konferencyjnej w hotelu dr Ireny Eris możemy się poczuć niczym na zagranicznym filmie. A to dlatego, że przeszklone, rozsuwane ściany pozwalają w kilka chwil zmieniać rozmiar pomieszczenia. A w przypadku wieczornych eventów istnieje możliwość połączenia restauracji z salą balową… Bez względu na to, jaki charakter będzie miało organizowane spotkanie – czy będzie to konferencja, integracja, bal czy jeszcze inne, ważne wydarzenie, to nad wszystkim będzie czuwał pracownik hotelu. Do jego zadań będzie zaliczało się to, aby spotkanie przebiegało zgodnie z harmonogramem oraz aby nie został przekroczony budżet przeznaczony na event… Hotel sale konferencyjne zapewnia też pyszne przekąski, a do dyspozycji Gości są zarówno tarasy spacerowe, jak i SPA. Zapraszamy do rezerwacji, którą można dokonać online.