Boże Narodzenie w SPA

Zastanawiasz się, gdzie spędzić tegoroczne święta Bożego Narodzenia? Nie masz zamiaru kolejny rok z rzędu spędzać kilka dni w kuchni, żeby w końcu w wigilię móc usiąść za suto zastawionym stole z poczuciem zmęczenia podobnym do tego, jaki odczuwa się po przebiegnięciu maratonu? Marzysz o wyjeździe w klimatyczne miejsce, gdzie będziesz mogła poczuć magię świąt, a przy tym nareszcie odpocząć? W takim razie mamy przygotowaną dla Ciebie ofertę wręcz nie do odrzucenia. A jest nią hotel SPA dolnośląskie i specjalny świąteczny pakiet. Co wchodzi w jego skład i dlaczego właśnie tutaj warto przyjechać z rodziną na święta? 

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas w roku, pełen magii i klimatu, który zawsze wspomina się z uśmiechem na ustach. Prawda jest jednak taka, że jeśli spędzamy święta w domu, to zazwyczaj musimy włożyć dużo pracy w to, żeby te trzy świąteczne dni były wyjątkowe i takie, jakie pamiętamy z rodzinnego domu. Dlatego jeśli chcemy cieszyć się tym świątecznym czasem bez uczucia zmęczenia, to zapraszamy do SPA w Polanicy Zdrój. 

Święta jedyne w swoim rodzaju 

Decydując się na pakiet bożonarodzeniowy możemy przybyć do hotelu już dzień przed wigilią i zostać do drugiego dnia świąt, a zatem spędzając w SPA aż trzy noclegi. Jest też druga opcja, a mianowicie dwa noclegi – od wigilii do 26 grudnia. Jeżeli chodzi o wyżywienie, to mamy zapewnione śniadanie, obiad oraz kolację – w tym kolację wigilijną z tradycyjnymi potrawami. Ale na tym nie koniec atrakcji. Świąteczne pakiety SPA dolnośląskie obejmują również koncerty kolęd w wigilię oraz pierwszy dzień świąt, wizytę Świętego Mikołaja i całe mnóstwo niespodzianek dla najmłodszych. Od animacji w hotelowej Sali zabaw i dobranocki, aż po wizytę w pracowni Świętego Mikołaja. Na dorosłych z kolei czeka Centrum SPA z jacuzzi, saunami, studiem cardio oraz dwoma basenami, z których można korzystać rodzinnie. 

Świat spędzonych w luksusowym hotelu SPA nie da się zapomnieć, ponieważ na wszystkich przybyłych czeka móc wrażeń i niesamowity, rodzinny klimat… Nie czekaj tylko czym prędzej zarezerwuj pobyt SPA, bo liczba miejsc jest ograniczona.